Reinig en ontgift je eigen ruimte

wierook2

We hebben er allemaal last van. Ongevraagde energieën van buitenaf of ongewenste ballast. Vooral als je hoog gevoelig bent kun je er behoorlijk last hebben van een volgeraakt energieveld of aura. Je voelt je moe en niet lekker in je vel. Het zet zich vast en er komt niets in en niets meer uit is altijd mijn gevoel.
Natuurlijk geef ik in mijn praktijk adviezen die persoonlijk zijn afgestemd, maar hier deel ik ook een paar waardevolle tips waarmee jezelf iets kunt. Daarbij is visualisatie een fijn hulpmiddel.

Wat is visualiseren?

Visualiseren is iets voor je geestesoog laten verschijnen d.w.z. je vertaalt een gedachte naar een beeld, dus een duidelijke voorstelling van een gedachte maken. Visualiseren is denken in beelden, door te visualiseren kan je veranderingen makkelijker en sneller doorvoeren.

Hier zijn een paar mooie en reinigende visualisaties:

  • Een mooie aurabeschermer, maar ook huisreiniger is: maak een gesloten circuit van je duimen en wijsvingers en visualiseer een prachtig wit licht om je heen. Verspreid dit witte licht verder in je omgeving en in je woning.
  • Of visualiseer prachtig wit licht in je handen en met met dit licht in je handen, maar je strijkbewegingen langs je lichaam en verzamel je alle ballast uit je aura. Als laatst geef je je ‘afval’ aan de aarde.
  • Neem een douche en visualiseer,  dat als je met je hoofd onder de sproeier staat, het water via je kruinchakra door je lichaam stroomt en alle pijn en verdriet of vastgezette narigheid meeneemt tot onder je voetzolen en via je voeten naar buiten laat stromen en door het afvoerputje uit je lichaam laten verdwijnen.
  • Of stel jezelf voor dat je onder een witte waterval staat en alles wat niet van jou is, wegspoelt
  • Of stel je voor dat je met je voeten in de aarde staat en dat de aarde alles liefdevol transformeert wat niet van jou is. Laad jezelf daarna op met aarde-energie

Visualiseer een engel of engelen om je heen die je aura liefdevol schoonmaken.

  • Vraag Michael liefdevol koorden door te snijden van personen of situaties die niet meer bij je passen en stel je voor hoe de Engel Michael die doorsnijdt met zijn zwaard van licht.
  • Roep de aartsengelen Michaël en Rafaël aan om de op angst gebaseerde energieën van jou, je omgeving, deze situatie en iedereen die er bij betrokken is, weg te halen met een spirituele stofzuiger. Stel je voor hoe dit weg zuigt.

wierook tekst nw

Als je niet goed bent in visualiseren, kun je jezelf en je omgeving reinigen met een goede wierook. Een goede basis reiniging is witte salie of secret sage die bijna iedere spirituele winkel te koop is.

  • Zelf maak ik op bestelling een op je huis of persoon afgestemde wierook. Een gebruiksaanwijzing met gratis download staat op de pagina: klik hier
  • Zoek een vogelveer als je bijvoorbeeld bij een vijver bent met veel  eenden, ganzen en zwanen, maar ook in een park met duiven, ekster en merelveren. Misschien vind je dan wel een grote mooie veer, waarmee je je aura, maar ook om je huis of je praktijk kunt schoonwaaieren tijdens het wieroken.
  • Of je maakt een spray met een laagje alcohol, een paar druppels goede etherische olie van goede kwaliteit, zoals lavendel, dat letterlijk je schoon wast (lavare), salie, roos zijn goede reinigers. Het werkt als de gouden driehoek.
  • Of maak een edelsteenwater door een amethist, bergkristal en een zwarte toermalijn in een glazen fles of karaf met water een nachtje te laten trekken. Doe dit in en verstuiver of plantenspuit en reinig jezelf of ruimte.

Dit zijn eigenlijk nog maar een paar reinigings- en ontgiftings technieken en er zijn nog veel meer.
In mijn cursus Hestia, maak van je huis een krachtplek wordt hier uitgebreid aandacht aan besteed,
Raadpleeg de agenda  voor de eerstvolgende cursus of workshop.

Zoek jouw eigen techniek uit, pas het toe en zorg dat je er voldoende bij drinkt, want dat reinigt en ontgift  ook. Maak kristalwater of fruitwater door enkele uren van te voren een bergkristal, gouden driehoek of vers fruit toe te voegen. Google op fruitwater en je vindt veel heerlijke recepten.

Afbeeldingen: onbekend