Oranje kleurinspiratie

oranje kleurinspiratie
Een prachtige kleur die door de meesten alleen gedragen wordt tijdens Nederlandse kampioenschappen of bij koninklijke feesten.
Deze kleur doet zoveel meer en er zijn prachtige oranje tinten te vinden.
Het is een sociaal, vier het leven kleur. De kleur van avontuur, gezelligheid en contact met anderen.
Een oranje persoonlijkheid is sociaal. Vaak zijn het buitenmensen, avontuurlijk, houden van dansen en is een gezelligheidspersoon.
Nederlanders zijn een Oranje volk en hebben veel ontdekt door uitdaging en avontuur.

Als je net bent begonnen met dragen van oranje kleding, dan is er iets gebeurd dat je hernieuwd enthousiasme voor het leven heeft bezorgd? Je hebt weer zin in plezier of nieuwe moed gekregen.

Ben je een zomer of wintertype, draag deze kleur dan niet bij je gezicht, want dan kan dit erg tekenen of flets maken.

Oranje kernbegrippen:
Kracht, zwierigheid, hartelijk, gul, verdraagzaam, opwinding, onuitputtelijke energie, onbevreesd, contactgericht, rechtvaardig, vrijheid.

Om nog meer Oranje te begrijpen:
Oranje is het oerinstinct. Het is de kleur van de heiligbeenchakra. het vermogen vrij te zijn; te verkennen. Oranje is lichamelijke intuïtie. Oranje is onafhankelijkheid. Oranje is optimistisch en positief. Oranje verdraagzaam en hartelijk. Oranje is vriendschap. Oranje is de spil van een feestje. Oranje houdt mensen voor de gek. Door creatieve activiteit kan oranje verhelderend zijn. Oranje doorbreekt blokkades. Het houdt van gezellige bijeenkomsten. Oranje is reden tot feest. Oranje werkt graag in groepen.

Feng Shui wonen tip:

Deze verwarmende, opwekkende en sociale kleur is geschikt voor ruimten waar met elkaar gesproken wordt. Het is een geschikte kleur voor de woonkamer, eetkamer, speel/kinderkamers.
Gebruik dan deze kleur in het zuiden van de ruimte, door een meubel, schilderij, kussens, kaarsen of stenen te plaatsen.

Wil je ook de taal van kleuren leren of de magische Feng Shui begrijpen? Lees dan meer bij Iris of Hestia of op mijn cursuspagina.