Ben je een Aarde Engel?

healingearthVoel  je je anders dan anderen, alsof je op deze planeet bent afgezet en je afvraagt wanneer je weer wordt opgehaald? Als dat zo is, ben je misschien een aarde-engel.  Als je een passie en talent voor heling, onderwijzen, of anderen helpen hebt maar je hebt zelf verslavingsproblemen, gewichtsproblemen, relatieproblemen en dergelijke, dan zou je een Aarde engel kunnen zijn. Als je hoog gevoelig bent en iedere vorm van geweld verafschuwt, dan zou je heel goed een Aarde engel kunnen zijn! Hoewel alle zielen uit dezelfde goddelijke bron voortkomen, worden onze persoonlijkheid en lichamelijke kenmerken vaak gevormd door onze omgeving en persoonlijke geschiedenis.
Zo hebben ook alle levens die je voorheen hebt gehad invloed op je. Zoals de fysieke familie waaruit je voortkomt je beïnvloedt, zo vormt de zielenfamilie waaruit je voortkomt je uiterlijk, gedrag en zelfs je levensdoel. Nogmaals: vanbinnen is iedereen hetzelfde – een prachtige, smetteloze vonk van goddelijk licht. Als lichtwerker kan jouw lichtvonk echter een tijdlang hebben vertoefd in hemelse regionen, ver van de aarde. De levens die je bent ‘aangegaan’ in het engelenrijk, het rijk der elementwezens of op andere planeten, hebben helpen vormen wie je nu bent. Hoewel je een mensenlichaam bewoont, voelt je ziel zich als een reiziger in een  vreemd land, want dat is in wezen wat je bent.

Als je een aarde-engel bent, ben je een krachtige lichtwerker met een erfenis van genezing en wonderen achter je en voor je. Je hebt je goddelijke opdracht aanvaard die inhield dat je naar de aarde ging en je lessen en genezende energie zou verspreiden. Hoe is je opdracht tot nu toe verlopen? Als je er moeite mee hebt gehad je aan het aardse leven aan te passen, zul je waarschijnlijk antwoorden, troost en houvast vinden door je je geestelijke oorsprong te herinneren.
Je kunt bijvoorbeeld ontdekken dat je een geïncarneerde engel of een geïncarneerd elementwezen bent, of een sterrenmens met vorige levens op een andere plek in het heelal, of een zeemeermin, -man of variant daarvan, of een leprechaun of een paladijn, of een wijze, dat wil zeggen een gereïncarneerde tovenaar of tovenares of hogepriester of hogepriesteres. Je bent een doorgewinterde dienstverlener wie wordt gevraagd in actie te komen – een ‘aarde-engel’. Je hebt misschien al levens als geïncarneerde engel of elementwezen of iets dergelijks op aarde gehad, maar je bent die incarnaties vergeten en gelooft datje vorige levens van menselijke aard waren.
De term ‘aarde-engel’ moet niet verward worden met ‘geïncarneerde engel’, wat een van de aarde-engel domeinen is. Door meer te weten te komen over het spirituele domein waaruit je afkomstig bent, zul je meer gaan begrijpen van je karakter, gedrag en persoonlijke eigenaardigheden.

Wil je hier ook achter komen en meer over jezelf weten in een coaching en reading sessie? Laat het weten via het contactformulier

realmreaderlogoaww

Bron: Doreen Virtue en afbeelding: Josephine Wall