Workshop Orakelachtig

Wanneer:
2 december 2016 @ 09:30 – 12:00
2016-12-02T09:30:00+01:00
2016-12-02T12:00:00+01:00
Waar:
Asteria Coaching
Fonteinbos 118
2715 XG Zoetermeer
Kosten:
€ 75, -
Contact:
Georgette Vierling

orakelachtig

Bijna iedereen kent de uitdrukkingen koffiedik kijken of glazen bol kijken. Vroeger werden deze middelen als een orakel gebruikt om een blik in de toekomst te werpen. Deze uitdrukkingen worden nog steeds  gebruikt om aan te geven dat een voorspelling wordt gedaan waarvan de uitkomst onzeker is.

img-20161012-wa0004Een orakel is dus een instrument of medium waarvan het Goddelijke, of je innerlijke bron van wijsheid gebruik maakt om informatie zichtbaar te maken en heeft een hele lange geschiedenis.
Ontwikkel je intuïtie en mediumschap In twee ochtenden  2 en 9 december a.s. We onderzoeken en spelen met  verschillende soorten orakels, ook met hele oude orakeltechnieken. We gaan koffiedik, theeblaadjes lezen, zwarte spiegel schouwen, kristallen bol, maar ook kaarten, stenen zoals Witch Runes, wasfiguren en nog veel meer.

En we gaan zelf een orakel maken, die je tijdens het knutselen al oplaadt met je eigen energie en je eigenwijsheid. Hiervoor zijn verschillende materialen aanwezig.  Daarbij maak je onder leiding van Karin Steenhuizen van “Vlinders op de Bank” een prachtige leren buidel met een verborgen werpveld om je orakel altijd bij je te kunnen dragen en op  elk moment te kunnen gebruiken.

Deze workshop is inclusief koffie, thee, iets lekkers, materiaal en gaat door bij minimaal 4 personen.

Klik op beide afbeeldingen om meer te lezen